Jdi na obsah Jdi na menu

Bíglí sportovní dny

8. 7. 2009

V sobotu 4.7 jsme přijeli do Mokrých Lazců, kde  od 14 .oo hod probíhal trénink agility. Bíglíci se rozdělili do dvou skupin na začátečníky a pokročilé a pod vedením Evky Cenkové a Martiny intenzivně trénovali až do večera.Obrazek

V neděli dopoledne byl závod v běhu přírodou Beaglecross. Startovalo se ve třech kategoriích- ženy a muži 2 km a děti 1 km. S Darem jsme se umístili na 1.místě v kategorii ženy. Filípek v dětech běžel s Esterkou, která ale nechtěla spolupracovat a moc ho tahala, takže se neumístili ale získal krásnou kšiltovku.ObrazekObrazekObrazekObrazek

V pondělí dopoledne se závodilo na čas v agility. Páník s Darem se umístili jednou na 1.místě a celkově na místě druhém. Získali krásné ceny. Panička s Esterkou skončili na 3.místě a běžela i malá Aliska, která ve štěňátkách skončila jako čtvrtá.